محل تبلیغات شما
حاج قاسم سلیمانی، مالک اشتر رهبر معظم انقلاب بود

کرمانشاه- فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور از حاج قاسم سلیمانی به عنوان مالک اشتر رهبر معظم انقلاب یاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرتیپ فرهاد آریانفر بعد از ظهر امروز در نشست هم اندیشی انتظام و امنیت و مکتب شهید سلیمانی در گام دوم انقلاب اسلامی» که با حضور فرماندهان نیروهای مسلح کرمانشاه برگزارشد، اظهار کرد: تشییع باشکوه و میلیونی سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی در واقع نوعی نمایش اقتدار و عزت جمهوری اسلامی بود که این شهید والامقام با شهادتش برای کشور به ارمغان آورد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی از سال‌های اول پیروزی انقلاب اسلامی و علی الخصوص در طول سال‌های اخیر مورد تهدید دشمنان قرار داشته است، افزود: با این حال به برکت حضور افرادی مانند حاج قاسم سلیمانی، دشمنان هرگز راه به جایی نبرده و چیزی جز شکست و خفت نصیب آنها نشده است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور از حاج قاسم سلیمانی به عنوان مالک اشتر رهبر معظم انقلاب یاد و تصریح کرد: ایمان، توکل به خدا، ولایت مداری مطلق و عشق به اهل بیت از خصایص بارز شهید سلیمانی بود.

وی نابودی داعش را هدیه سردار سلیمانی به مردم دانست و خاطر نشان کرد: گروهک تروریستی داعش آمده بود که برای همیشه بماند و حکومت کند، اما هوشیاری حاج قاسم و رزم شهدا و مدافعان حرم ریشه آن را خشکانده و اجازه عرض اندام بیشتر به تروریست‌ها را نداد.

www.mesaghnews.com

معرفی بهترین جنگنده های نیروی هوایی ایران

جنگنده ناکام نسل پنجم روسیه MIG-1/44 Flatpack

بررسی توان وسطح فن آوری ایران جهت تولید جنگنده

قاسم ,حاج ,سلیمانی ,انقلاب ,شهید ,کشور ,حاج قاسم ,رهبر معظم ,قاسم سلیمانی ,سلیمانی به ,اشتر رهبر ,فرمانده قرارگاه عملیاتی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نهال فروشی و نهالستان -سوپر جاذب های کشاورزی- سوپرجاذب-AQUASORB-آكوازورب Joseph's life ATONEMENT : یادداشت هایی که کفاره زندگی است صفحه شخصی stupecimra پژوهنده گان انجمن آلزایمر خیریه امام جواد (ع) rochiculro عینک آفتابی زنانه مدل جدید و مارک با قیمت ارزان اهل البیت علیهم السّلام