محل تبلیغات شما 
فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از اردوگاه رزم مقدماتی جامع پذیری مشترک دانش آموزان آموزشگاه های درجه داری ارتش  در مرکز آموزش جوادالائمه(ع)،  با تاکید بر اینکه شهدا بهترین الگوی ما نظامیان هستند، گفت: نظامی گری صرفا یک شغل نیست، بلکه یک امانت الهی، تعهد و مسئولیت پذیری است.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع دانش پژوهان ششمین دوره رزم مقدماتی جامع پذیری مشترک دانش آموزان آموزشگاه های درجه داری ارتش، خطاب به دانش آموزان گفت: به خودتان افتخار کنید که لباس مقدس نظامی گری را برتن پوشیده اید  و بدانید که خداوند به ما نظامی ها لیاقت سربازی آقا امام زمان( عج)  و  ولی امر مسلمین جهان را عنایت کرده است.
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری ( حفظه الله تعالی) فرمودند: در فرماندهی جوهره رهبری وجود دارد، افزود: در ارتش فرمانده حکم پدر خانواده را دارد، به این معنی که فرمانده یا پدر خانواده باید بستری را آماده کند تا تمامی اعضای آن در فضایی آرام و امن زندگی کنند.
امیر سرتیپ حیدری با اشاره به اینکه نظامی گری صرفا یک شغل نیست، تصریح کرد: اگر بخواهید کسوت سربازی را به عنوان شغل انتخاب کنید اشتباه بزرگی را مرتکب شده اید، نظامی گری یک امانت الهی، تعهد و مسئولیت پذیری است. شما مسئولیتی را پذیرفته اید که  تمام اجتماع در پناه شما در آرامش و آسایش هستند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: کار و ماموریت شما بسیار مقدس است  شما نگهبان سرحدات کشور اسلامی، ارزش های اسلامی و نظام مقدس ولایت فقیه هستید تا هموطنان در آسایش و راحتی زندگی کنند.
وی تاکید کرد: باید شانه های مردانه تان را برای حمل این مسئولیت و ماموریت بزرگ آماده کنید، با اعتقاد به خدا، قیامت و دین مبین اسلام می توانید مسیر خدمتی خود را  تعیین کنید، اگر رابطه شما با خدا محکم نشود یک تهدید کوچک می تواند شما را از مسیر و هدف نهایی منحرف کند.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری در ادامه تاکید کرد: باید ایمان و اعتقاد خود را قوی کنید، شهید سپهبد صیاد شیرازی در بخشی از وصیت نامه خود نوشت: " خدایا تو شاهد هستی که سال هاست سرم را بر روی دستانم گذاشته ام که به آستان تو تقدیم کنم"، شهید صیاد خود را سرباز ولایت و سرباز آقا امام زمان ( عج) می دانست.
وی در بخش دیگری از سخنانش به انتخاب الگو  اشاره و خاطرنشان کرد: در زندگی نظامی گری یک الگو ی خوب و موفق نیاز دارید، فرماندهان، شهدا، ایثارگران بهترین الگوی شما هستند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش به فراگیری آموزش های نظامی اشاره کرد و افزود: فراگیری آموزش ها جنبه حیاتی دارد، بطن انضباط، اطاعت پذیری است، باید آنچه را که فرماندهان در آموزش ارائه می کنند با جان و دل بپذیرید، جدی گرفتن آموزش ها شما را در میدان جنگ با دشمنان بیمه می کند.
وی در پایان به انتخاب درست رسته های نظامی تاکید کرد و گفت: این روزها فرصت مناسبی دارید تا با م فرماندهان رسته های خدمتی خود را مشخص کنید، برابر ظرفیت های وجودی خود رسته ها را انتخاب کنید تا در ادامه مسیر خدمتی دچار مشکلات نشوید.
 

معرفی بهترین جنگنده های نیروی هوایی ایران

جنگنده ناکام نسل پنجم روسیه MIG-1/44 Flatpack

بررسی توان وسطح فن آوری ایران جهت تولید جنگنده

نظامی ,های ,گری ,یک ,تاکید ,پذیری ,نظامی گری ,امیر سرتیپ ,نیروی زمینی ,تاکید کرد ,زمینی ارتش ,فرمانده نیروی زمینی ,امیر سرتیپ حیدری ,هستند فرمانده نیروی ,سرتیپ کیومرث حیدری

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

loretobut Steven's style DIY LED Grille Panel Light,Flexible LED Display Panels,LED Flood Light Bulbs Indoor سنجش پی سی Janice's collection آوای دل از شـهر امام مهربانی ها : مشهد مقدّس تست خودهیپنوتیزمی ،خودشناسی،روانشناسی صفحه شخصی ticarroetrog myg-m-s