محل تبلیغات شما

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در کمیسیون امنیت ملی و ت خارجی مجلس شورای اسلامی با اعضای این کمیسیون دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از ارتش، ضرورت بازنگری و ارتقای بودجه ارتش در ردیف های اعتباری بودجه سال ۱۴۰۰ و اام دولت بر اولویت دهی به بودجه امور دفاعی نیروهای مسلح از جمله موضوعات اصلی این دیدار بود.
بررسی تطبیقی ردیف های اختصاص یافته به ارتش در بودجه سال جاری و سال 1400 نیز در دیدار دکتر حاج بابایی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با امیر دریادار سیاری از جمله مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
همچنین امیر سیاری در این دیدارها مهمترین فعالیت های ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه های عملیاتی، اطلاعاتی و راهبردی را نیز تشریح و بر آمادگی کامل نیروهای چهارگانه آجا در دفع قاطع هرگونه تهدید احتمالی علیه ایران اسلامی تاکید کرد.
در این دیدار امیر سرتیپ مسعود مقدس، معاون طرح و برنامه و بودجه ارتش نیز دریادار سیاری را همراهی کرد.

معرفی بهترین جنگنده های نیروی هوایی ایران

جنگنده ناکام نسل پنجم روسیه MIG-1/44 Flatpack

بررسی توان وسطح فن آوری ایران جهت تولید جنگنده

بودجه ,ارتش ,های ,اسلامی ,کمیسیون ,امیر ,دریادار سیاری ,از جمله ,این دیدار ,در این ,بودجه ارتش ,امیر دریادار سیاری ,جمهوری اسلامی ایران ,ارتش جمهوری اسلامی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال رایگان | اسرا فیلم عتیق سرویس اولین مرکز خدمات پس از فروش و "تعمیر" لوازم خانگی در ایران صفا سی تی اشعار شب یلدا سئو badcnusiper مدل لباس زنانه-عکس های مدل لباس دختران جوان-مدل لباس شیک زنانه 2012 quetorosza فور یوم lavazemezanashoie