محل تبلیغات شما

 ذره‌ای در دفاع از آرمان‌های جمهوری اسلامی کوتاهی نمی‌کنیم

رفسنجان - فرمانده قرارگاه جنوب شرق ارتش گفت: در محضر شهدا قسم یاد می‌کنیم تا جان در بدن داریم در راه دفاع از آرمان‌های نظام ذره‌ای کوتاهی نمی‌کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سرتیپ دوم ستاد امیر غلامعلیان صبح شنبه در مراسم استقبال از شهدای گمنام در رفسنجان اظهار داشت: امروز شرایط کشور به مانند دوران دفاع مقدس است، در هشت سال جنگ تحمیلی اجازه ندادیم یک وجب از این خاک به دست دشمن بیافتد و امروز نیز سنگر امنیت و حفاظت از جان مردم بر عهده مدافعان سلامت است.

وی با بیان اینکه همه ما مدیون کادر درمان و بهداشت هستیم که در این دوران سخت بیماری منحوس کووید ۱۹ از جان خود گذشتند، افزود: این بیماری با رشادت و زحمات طاقت فرسای کادر درمان عزیزمان در وضعیت قابل کنترل است.

فرمانده قرارگاه جنوب شرق ارتش اظهار کرد: ارتش به محض شیوع کرونا در کشور وارد میدان شد و با برپایی ایستگاه‌های پایش و غربال گری در سراسر استان فعالیت خود را آغاز کرد و ۲۸ ایستگاه در شهرستان‌ها استان بر پا شد و قریب به ۵۰ هزار نفر در سطح شهرها مورد پایش قرار گرفتند.

غلامعلیان اضافه کرد: ارتش جمهوری اسلامی در آمادگی کامل قرار دارد و با راه اندازی نقاهت خانه‌ها و استراحتگاه خدمات ادامه دارد.

وی گفت: در محضر شهدا قسم یاد می‌کنیم تا جان در بدن داریم در راه دفاع از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ذره‌ای کوتاهی نمی‌کنیم و کشتی انقلاب اسلامی را به مقصود برسانیم.

www.mesaghnews.com

معرفی بهترین جنگنده های نیروی هوایی ایران

جنگنده ناکام نسل پنجم روسیه MIG-1/44 Flatpack

بررسی توان وسطح فن آوری ایران جهت تولید جنگنده

ارتش ,دفاع ,اسلامی ,جان ,راه ,نمی‌کنیم ,کوتاهی نمی‌کنیم ,از آرمان‌های ,جمهوری اسلامی ,شرق ارتش ,جنوب شرق ,ذره‌ای کوتاهی نمی‌کنیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

awualecfe پت شاپ آنلاین نیاوران فایل اوکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... . روکش استخر / طراحی و ساخت استخر و ویلا / استخر فایبرگلاس Buy Testosterone Powder,Drostanolone Propionate Reviews,Trenbolone Enanthate Results China موسسه حقوقی ندای عدالت ساعی گروه زبان انگلیسی دوره دوم متوسطه استان کردستان هنر رزمی آیکیدو ، یکی از برترین هنرهای رزمی جهان Masoud imantalab blog