محل تبلیغات شما

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی در بازدید از گروه پدافند هوایی شهید ستاری و گردان های موشکی این گروه پدافندی گفت: رزمایش های ما متناسب با تهدیدها و توان پاسخ گویی به آنها بوده است.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در این بازدید افزود: با توجه به اصل در اولویت قرار داشتن پدافند هوایی، بنا به ارزیابی گزارش شورای تگذاری در قرارگاه مرکزی، قریب به ۹۰ درصد پاسخ به تهدیدهای منطقه ای و فرامنطقه ای با نیروی پدافند هوایی مرتبط و از این طریق قابل تحقق است.
 فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تصریح کرد: رزمایش های پی درپی و موفقی که طی سال جاری به انجام رساندیم در واقع متناسب با تهدیدها و توان پاسخ گویی به آنها با توجه به اصل در اولویت قرار داشتن پدافند هوایی بوده است، لذا خداوند منان را شاکریم که در همین راستا اقدامات و کارهای بزرگی در حوزه عملیات، آماد و مهندسی و سایر حوزه ها صورت گرفته است.
 امیر سرتیپ صباحی فرد با تاکید بر بهره گیری از دانش نوین در نگهداری و بکارگیری تجهیزات پدافندی و اِعمال روش‌های موثر علمی و کاربردی، ارائه آموزش های هدفمند و موثر و نظارت مستمر برای بالابردن اثربخشی و کارایی تجهیزات؛ تصریح کرد: اهمیت دادن مسئولان و فرماندهان به امر نگهداری و بازدیدهای تخصصی و رعایت اصول نگهداری در حین بهره برداری از تجهیزات؛ نقش به‌سزایی در افزایش عمر محصولات، جلوگیری از بروز خسارت، کاهش ضایعات و هزینه‌های تعمیر و افزایش توان عملیاتی رده‌ها خواهد داشت.
 فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به اینکه اهمیت بهره‌گیری و نگهداری از امکانات و تجهیزات سازمانی باید در اولویت باشد؛ افزود: حفظ، نگهداری و استفاده مناسب از اموال در استمرار ماموریت سازمان نقش حساس و ارزنده ای دارد تا آنجا که بکارگیری امکانات، تجهیزات و اِعمال مدیریت صحیح در ادامه فعالیت و بقای سازمان بسیار مهم و قابل تأمل است.
 
 

www.mesaghnews.com

معرفی بهترین جنگنده های نیروی هوایی ایران

جنگنده ناکام نسل پنجم روسیه MIG-1/44 Flatpack

بررسی توان وسطح فن آوری ایران جهت تولید جنگنده

پدافند ,هوایی ,نیروی ,های ,نگهداری ,توان ,پدافند هوایی ,نیروی پدافند ,هوایی ارتش ,تهدیدها و ,با تهدیدها ,نیروی پدافند هوایی ,فرمانده نیروی پدافند , فرمانده نیروی پدافند ,قرار داشتن پدافند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران نیوز امپراطوری قلب ها صندوق شرکت تعاونی Fashion & Cool NFL Cheap San Diego Chargers jerseys, Dress up Yourself Now. desnoscsourlo این وبلاگ برای عاشق ترین بابایی ودخملی دنیاست. تعمیرات یخچال وانواع کد خطای یخچال supprealniawit انواع تی شرت پسرانه برای محرم ثبت ارزان شرکت - ثبت برند لاتین