محل تبلیغات شما


ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای به مناسبت 9 دی تاکید کرد: حرکت عظیم و خودجوش مردم در نهم دی‌ماه را می‌توان به‌منزله واکسنی دانست که انقلاب اسلامی را در برابر فتنه گران و آشوب‌طلبان داخلی و خارجی بیمه کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، ارتش جمهوری اسلامی ایران در آستانه فرارسیدن یوم الله نهم دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت، بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَقَدْ مَکَرُوا مَکْرَهُمْ وَعِنْدَ اللَّهِ مَکْرُهُمْ وَإِنْ کَانَ مَکْرُهُمْ لِتَزُولَ مِنْهُ الْجِبَالُ» (ابراهیم/۴۶)

نهم دی‌ماه سالروز نمایش بصیرت و اقتدار مردم ایران اسلامی است که همچون سیلی خروشان فتنه‌های داخلی و خارجی را محو کرد و باعث رسوایی و شکست دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی شد.

دشمن مکار و حیله‌گر که در طول سه دهه، همه راه‌ها ازجمله، کودتا، جنگ تحمیلی، ترورهای ناجوانمردانه و… را علیه ملت رشید ایران اسلامی امتحان کرده بود، در سال ۱۳۸۸ می‌خواست با زدن نقاب دموکراسی خواهی»، صیانت از آرای مردمی» و به راه انداختن انقلاب نرم»، استحاله نظام و انقلاب را رقم بزند. این در حالی است که قدرت‌های غربی همواره از دیکتاتورترین کشورها در منطقه حمایت کرده و دستانشان به خون انسان‌های بی‌گناه در منطقه به جرم دموکراسی خواهی و مبارزه با طاغوت‌ها آلوده است.

بدون شک در ورای برخی اقدامات عناصر ضدانقلاب داخلی، دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی و برنامه‏‌ریزان و اتاق‌های فکر غربی وجود داشت که با تمام وجود در پی به شکست کشاندن انقلاب اسلامی بودند. اما دست خداوند از آستین مردم بیدار و همیشه در صحنه انقلاب اسلامی در نهم دی‌ماه سال ۱۳۸۸ بیرون آمد تا هم نقشه استکبار جهانی و ایادی داخلی آنها را نقش بر آب و هم بساط توهین کنندگان به ساحت قدسی و ملکوتی حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) را جمع کند.

این در حالی است که اتاق‌های فکر دشمنان قسم خورده انقلاب، براندازی و سرنگونی نظام مردمی ایران اسلامی را تمام شده می‌دانستند و برخی مقامات رسمی و دیپلماتیک مدعیان دروغین دموکراسی در اغتشاشات حضور عینی و ملموس داشتند و آتش‌بیار معرکه بودند. لذا با توجه به برنامه‌ریزی گسترده اتاق‌های فکر غربی و حمایت تمام قد دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی از اغتشاشگران و مشتبه شدن حق با باطل در ذهن برخی از مردم، این حرکت عظیم و خودجوش در نهم دی‌ماه را می‌توان به‌منزله واکسنی دانست که انقلاب اسلامی را در برابر فتنه گران و آشوب‌طلبان داخلی و خارجی بیمه کرد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامی داشت یاد و خاطره این روز بزرگ و تأثیرگذار در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی و ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای آن ایام، بیعت مجدد خود را با رهبر و فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت‌الله‌العظمی امام ‌ای عزیز (مدظله‌العالی) اعلام می‌دارد و برای پاسداشت و حراست از کیان مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر هر دشمن و فتنه‏‌گری اعم از داخلی و خارجی از آمادگی لازم و کافی برخوردار است.

www.mesaghnews.com

معرفی بهترین جنگنده های نیروی هوایی ایران

جنگنده ناکام نسل پنجم روسیه MIG-1/44 Flatpack

بررسی توان وسطح فن آوری ایران جهت تولید جنگنده

اسلامی ,انقلاب ,نهم ,داخلی ,خارجی ,دی‌ماه ,انقلاب اسلامی ,نهم دی‌ماه ,داخلی و ,و خارجی ,در نهم ,جمهوری اسلامی ایران ,ارتش جمهوری اسلامی ,به‌منزله واکسنی دانست ,می‌توان به‌منزله واکسنی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلبه ی آسمانی شایان سیستم جهرم sozareba baronrocy ptarbestdomart مناقصات و مزایدات روستای خضرلو commingthinkcerp :)میس نایت(: شێعری کوردی