محل تبلیغات شما
 
امیر سرتیپ دوم مرادی گفت: آنچه امروز نیاز داریم این است که نسل جوان ما با شخصیت‌های دوران دفاع مقدس و به خصوص شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی آشنا شوند و زندگی موفق آن بزرگواران را سرلوحه خود قرار دهند.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم ضرغام مرادی فرمانده تیپ ۱۷۷ متحرک هجومی شهید محمد جعفر نصر اصفهانی نیروی زمینی ارتش در تربت‌حیدریه، در آستانه سالگرد شهادت سردار دلها، شهید قاسم سلیمانی گفت: جوانان باید بدانند چگونه یک انسان به ظاهر معمولی و جوانی که در روز ورودش به سپاه وقتی ظاهرش را نگاه کردند گفتند که معلوم نیست این مناسب باشد یا نباشد چنین جایگاهی پیدا می‌کند که رهبری در نماز بر ایشان آن گونه اشک از دیدگانشان جاری می‌شود و با صدای بلند گریه می‌کند.
وی افزود: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، شهید سلیمانی را به عنوان یک مکتب باید دید و ابعاد شخصیت، مرام و مسلک  اندیشه و افکار او می‌تواند راهنمای عمل و اسوه و الگو به تمام معنا در عصر و زمان ما باشد.
فرمانده تیپ ۱۷۷ نزاجا در تربت‌حیدریه خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی شخصیتی است که از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی این افتخار را داشت که به سبزجامگان سپاه پاسداران بپیوندد و در سطوح مختلف تا فرماندهی لشگر ثارالله در دوران دفاع مقدس برسد و بعد هم در منطقه سیستان و بلوچستان و در شرق کشور و در هر جایی که لازم بود از کشور، تمامیت ارضی و مصالح و منافع ملی دفاع کند و بعد هم به عنوان فرمانده سپاه قدس در منطقه نقش آفرینی داشته باشد.
سرتیپ دوم مرادی در توصیف ویژگی‌های شاخص شهید قاسم سلیمانی یادآور شد: حاج قاسم چند خصوصیت بارز داشت و اولین و مهم‌ترین آن خلوص بود، او کارش را برای رضایت خداوند انجام می داد و به مسائل دیگر کاری نداشت و به این نکته توجه داشت که خداوند از او چه می‌خواهد و او چه کاری باید برای رضای خداوند انجام دهد.
وی تاکید کرد: او بر اساس تکلیف کار می‌کرد و اگر تکلیف بود، برنامه‌ریزی و تلاش می‌کرد تا آن تکلیف را انجام دهد.
 فرمانده تیپ ۱۷۷ ارتش،  سردار سلیمانی را قهرمان مقابله با آمریکا خواند و تصریح کرد: آمریکا با اقداماتش در منطقه در صدد بود تا مردم مظلوم منطقه را زیرسلطه خود قرار دهد اما فردی که در برابر آمریکا، اسرائیل و عربستان ایستاد، حاج قاسم سلیمانی بود و همین امر باعث شد تا دشمنان او با ترور وی او را به آرزوی دیرینه اش که همان شهادت در راه خدا بود برسانند.

www.mesaghnews.com

معرفی بهترین جنگنده های نیروی هوایی ایران

جنگنده ناکام نسل پنجم روسیه MIG-1/44 Flatpack

بررسی توان وسطح فن آوری ایران جهت تولید جنگنده

سلیمانی ,شهید ,قاسم ,تیپ ,منطقه ,فرمانده ,قاسم سلیمانی ,تیپ ۱۷۷ ,و در ,فرمانده تیپ ,حاج قاسم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین مرجع فروش پروژه و ... كتابخانه عمومی شهدای نشتارود کبیر پانل بسیج كاركنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر ₪₪ وَکــــــیــــــل گِـــــــرافـی ₪₪ ،مهدی منجی،MAhdi savior،Mahdi We look forward to the Mahdi will be and we will spare our lives lyitzenexcal NFL Wholesale Cincinnati Bengals Jerseys Is A Sport Sprite, Buy Your Favorite Thing. ستارگان ۹۶ بخش خصوصی ترانه های لاتین