محل تبلیغات شما

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی درگذشت امیر سرتیپ دوم سعید پورداراب عضو شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی ارتش، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی درگذشت امیر سرتیپ دوم سعید پورداراب عضو شورای هماهنگی حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس کشور را تسلیت گفت.
در این پیام آمده است:
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا.
درگذشت امیر سرافراز ارتش اسلام سرتیپ دوم سعید پورداراب عضو شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور و از یادگاران سال‌های حماسه و ایثار و از فرماندهان غیور لشکر ۲۱حمزه سیدالشهدا باعث تاسف و تالم خاطر گردید.
حماسه و رشادت‌های این فرمانده شجاع، مخلص، ولایتمدار و خستگی‌ناپذیر در آزادسازی خرمشهر و عملیات‌های دوران دفاع مقدس که منجر به دریافت نشان‌های فتح ۲و ۳ از فرمانده معظم کل قوا حضرت امام ‌ای (مدظله‌العالی) گردید، خود گواهی بر قابلیت ها، توانمندی و جایگاه والا و ارزشمند آن مرحوم است و از حافظه ملت بزرگ ایران پاک نخواهد شد.
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس درگذشت آن سرباز وطن و ولایت را به آحاد ارتشیان غیور، خانواده محترم و بازماندگان گرامی تسلیت گفته و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم، غفران و رحمت واسعه الهی و همنشینی با همرزمان شهیدش و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت دارد.»

معرفی بهترین جنگنده های نیروی هوایی ایران

جنگنده ناکام نسل پنجم روسیه MIG-1/44 Flatpack

بررسی توان وسطح فن آوری ایران جهت تولید جنگنده

دفاع ,مقدس ,آثار ,ارزش‌های ,نشر ,درگذشت ,دفاع مقدس ,حفظ آثار ,آثار و ,ارزش‌های دفاع ,و نشر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

naumitymar قفس تنهایی Jeanine's style Bruna's memory كـــانون فرهــــنگی آمــوزش قـلـم چــی دختران مشــــهد bixposingli اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها Charles's receptions :)میس نایت(: Eduardo's style