محل تبلیغات شما




 
 بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی درگذشت امیر سرتیپ دوم سعید پورداراب عضو شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی ارتش، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی درگذشت امیر سرتیپ دوم سعید پورداراب عضو شورای هماهنگی حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس کشور را تسلیت گفت.
در این پیام آمده است:
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا.
درگذشت امیر سرافراز ارتش اسلام سرتیپ دوم سعید پورداراب عضو شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور و از یادگاران سال‌های حماسه و ایثار و از فرماندهان غیور لشکر ۲۱حمزه سیدالشهدا باعث تاسف و تالم خاطر گردید.
حماسه و رشادت‌های این فرمانده شجاع، مخلص، ولایتمدار و خستگی‌ناپذیر در آزادسازی خرمشهر و عملیات‌های دوران دفاع مقدس که منجر به دریافت نشان‌های فتح ۲و ۳ از فرمانده معظم کل قوا حضرت امام ‌ای (مدظله‌العالی) گردید، خود گواهی بر قابلیت ها، توانمندی و جایگاه والا و ارزشمند آن مرحوم است و از حافظه ملت بزرگ ایران پاک نخواهد شد.
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس درگذشت آن سرباز وطن و ولایت را به آحاد ارتشیان غیور، خانواده محترم و بازماندگان گرامی تسلیت گفته و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم، غفران و رحمت واسعه الهی و همنشینی با همرزمان شهیدش و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت دارد.»


معرفی بهترین جنگنده های نیروی هوایی ایران

جنگنده ناکام نسل پنجم روسیه MIG-1/44 Flatpack

بررسی توان وسطح فن آوری ایران جهت تولید جنگنده

دفاع ,مقدس ,آثار ,ارزش‌های ,نشر ,درگذشت ,دفاع مقدس ,حفظ آثار ,آثار و ,ارزش‌های دفاع ,و نشر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

* چراغ آباد آنلاین * دلتنگی... شوق زیارت - امامزاده های ایران و جهان اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها سردار شهید حسن رحیم آبادی Samuel's info Keneth's page Robert's page Kathy's memory prottalbdiscda